A. Užkalnis ūkininkui Jonui: „Eikite nax…, išsigimėli“

Andrius-Uzkalnis-video
Andrius Užkalnis. Kadras iš video įrašo.

Lietuvos Sąrašo svetainė supažindina skaitytojus su ūkininko Jono Kaminsko ir Info TV laidos vedėjo Andriaus Užkalnio epistoliniu pokalbiu.

2016-02-22 22:35 GMT+02:00 Jonas Kaminskas <atauga@gmail.com>:

Sveiki, esu eilinis Lietuvos pilietis, paprastas kaimietis – ūkininkas. Nuo
atgimimo dalyvauju pilietinėje veikloje, norėdamas, turėdamas tikslą,
prisidėti prie teisingesnės Lietuvos kūrimo. Man, kaip piliečiui, niekas
taip neužkliūva, niekas taip neliūdina, kaip demokratijos Lietuvoje
 nebuvimas – nepakankamumas. Labai norėčiau, šią Lietuvos problemą iškelti į viešumą, todėl ir kreipiuosi į Jus. norėčiau sudalyvauti Jūsų laidoje ir išsakyti savo – eilinio, paprasto piliečio – rinkėjo supratimą apie Lietuvą. Išsakyti, ko man, kaip eiliniam piliečiui, rinkėjui reikia,  kad jausčiausi gerai savo šalyje ir kodėl dabar taip negaliu jaustis. Manau, gal būt prasminga būtų išgirsti žiūrovams, ne tik politikų, valdininkų, kitokių žymių asmenų poziciją, bet ir statistinio piliečio, niekados nebuvusio jokioje valdžioje, visą laiką arusio Lietuvos žemę ir norinčio, kad Lietuvoje visiems būtų gera ir malonu gyventi.
Gerbiamas Andriau, nežinau ar tokia mano pilietinė pozicija tinkama eteriui, bet labai norėčiau ją išsakyti savo bendratautiečiams. Kad ir eiliniai ir tie nuo kurių priklauso įstatymai, apie tai pagalvotų. Jei galvotumėte apie laidą su manimi, tai galite man paskambinti, kad gyvai išgirstumėte mano mintis, kad galėtumėte nuspręsti, ar tokia laida su manimi gali pavykti.
Su pagarba, Jonas Kaminskas, 
861651390

2016 m. vasario 22 d. 23:03, Andrius Uzkalnis <andrius@andrius.com> rašė:

Sveiki, Jonai – ačiū už jūsų laišką, tačiau, apgailestauju – man nėra įdomu.
Pagarbiai

On Tue, Feb 23, 2016 at 7:31 AM -0800, „Jonas Kaminskas“ <atauga@gmail.com> wrote:

Ačiū už atsakymą, ką padarysi, toks gyvenimas – kas neįdomu šeimininkui, tas neįdomu ir tarnui.

2016 m. vasario 23 d. 17:31, Andrius Uzkalnis <t07770393778@googlemail.com> rašė:

Eikite naxui, išsigimėli.

Office of Andrius Užkalnis • Andriaus Užkalnio biuras • Telephone +370 6444 1444 • andrius@andrius.com

20 komentarų

 1. Tokių kiaulių dabar yra visur. Užkalnio bent jau persona žinoma, o štai Klaipėdoje apie teatrą rašo du anonimai, kažkoks Jolkis Palkis ir Undinė Krantaitė. Apie teatrą šios dvi personos menkai ką raukia, tačiau su tokiu pasiutimu ir aplombu visus kritikuoja, kad nemalonu net skaityti. Visi žegnojamės nuo tarybinių anonimų, tačiau jie kažkokiu būdu vis veisiasi.

 2. išsigìmėlis, -ė smob. (1) Š, BŽ84, NdŽ kas išsigimęs; išgama: Mano veidas nėra nei per daug ilgas, nei keistai platus kaip nykštukų ir apskritai kitų išsigimėlių rš. Mes turėjome išsigimėlių, atsilikėlių nuo savo tautos rš.

 3. Sprendžiant iš to pasiuntimo,,n“,Užkalnis yra kiaulė,įleista bažnyčion ir užsilipusi ant altoriaus.Tik va kodėl jos niekas iš ten neišvaro?..Nors anoks altorius toji televizija…Kai etery vienas kitą šikt siuntinėja,tai greičiau jau tvartas,ne bažnyčia.

 4. Pabėgęs iš durnių laivo

  Kokia nauda iš to jūsų kapojimosi elektroniniuose laiškuose ir visokiuose komentaruose? Geriau imkit pavyzdį iš sirų, irakiečių ir afganų, kaip reikia spręsti tarpusavio nesutarimus. Jie tai aktyvūs, drąsūs veiksmo žmonės, ne tokie kaip jūs bailiai, sulindę į kampučius ir tik žodžiais vieni į kitus šaudote.

 5. Lietuvos pilietis

  Kiek tam nepraustaburniui debilui dar bus suteikiamas eteris, portalai, viešieji pasisakymai? Tai – didžiausia gėda LIETUVAI. Tai dar kartą parodo jos lygį….

 6. Užkalnio straipsnio „Balsuočiau, kad Britanija paliktų ES“ http://www.delfi.lt/news/ringas/abroad/a-uzkalnis-balsuociau-kad-britanija-paliktu-es.d?id=70525688, komentaras: „man irgi teko susidurti su sita svieslente. Pakomentavau po jo straipsniu „blog’e“, atrase man i asmenini pasta “ Eikite n xui…“ Taip ir likau …wtf????“ Taigi, ko čia stebėtis-tai įprastas jo kalbėjimo būdas.

 7. šeši paršai iš šešių ! 🙂

 8. Aš irgi patyriau Užkalnio užpuolimą, kai į mandagų klausimą jis atsakė isterišku tonu su keiksmažodžiais. Pamaniau- išprotėjęs, negalima žiūrėti jo laidų, nes jis neprognozuojamas, jaučiasi, kad jis dirba savo „šeimininkui“. Jam visai nerūpi tiesa, moralė, pilietiškumas- parsidavėliška žmogysta.

 9. Stop. Įžeidimas už įžeidimą. Kas pirmas pradėjo: „Ačiū už atsakymą, ką padarysi, toks gyvenimas – kas neįdomu šeimininkui, tas neįdomu ir tarnui.“

 10. Kas neįdomu šeimininkui, tas neįdomu ir tarnui. Šituo pasakymu J. Kaminskas pareiškė, kad A. Užkalnis kažkam parsidavinėja ir vykdo kažkieno užsakymus, nors jam gal asmeniškai neįdomu. Labai įžeidus pasakymas, tai ar reikia stebėtis, kad pasiuntė ant trijų raidžių?

 11. O tai neatkreipet demesio is kokio e-mail’o siusta? Taigi feikas belenkoks.

 12. Jei paskutinis atsakymas ne virusas, tai reikėtų nuo šiol boikotuoti visas jo laidas. Na, aš žiūrėti tai ir taip nežiūriu, bet, manau, bent jau Lietuvos sąrašo žmonės turėtų jo laidose nedalyvauti.

  • Ne iš sąrašo

   Jei Lietuvos sąrašo žmonės apskritai niekur nedalyvautų, tikrai Lietuvos žmonės nuo tik tik išloštų. Niekam tie žmonės ir neįdomūs, nesusireikšminkite. Ateitis tokia pat, kaip Brazauskienės kurtos partijos.

 13. atauga at gmail.com

  kas gali rimtai šnekėt su tokio meilo savininku?

  • Kokių dar smulkmenų rastumėte ? Nes juk tai pateisina tokią šneką iš lūpų to, kuris dirba televizijoje 🙂 TAIP ?

  • Jonas Kaminskas

   Mano pašto adresas likęs nuo 2003 metais įkurtos Viduklės Pilietinės Bendruomenės „Atauga“ – ją būriau ir buvau jos pirmininku.
   Pasisiūliau į laidą norėdamas iškelti , mano ir mano bendraminčių manymu, labai svarbius Lietuvai klausimus ir gavau atsakymą, kad Užkalniui neįdomu. Tas “ man nėra įdomu“ pasirodė labai keistas – Jis žurnalistas, įtakingos žiniasklaidos atstovas, kalbasi su įvairiais Lietuvos žmonėmis, juk ne todėl, kad pajustų įdomumą – kaifą sau asmeniškai, bet , kad pateiktų tam tikrą informaciją Lietuvos žiūrovams. Galvodamas, kad jo laidų tematika yra sutarta su jo darbdaviais, ne visas temas gali liesti. padėkojau už atsakymą ir išreiškiau tokią savo nuomonę. O jo tokia audringa reakciją, tai ir patvirtino.

   • Buvote ne tik labai nemandagus, bet ir nepataikėte į temą.

    1. “man nėra įdomu“ – ne tik nėra keistas, bet ir įprastas, trumpas, tikslus, aiškus ir ganėtinai mandagus atsakymas. Tokių tuščių siūlymų, kaip jūsų, bet kuris laidos vedėjas gauna šūsnimis. Kasdien. Jeigu neturite pasiūlyti nieko realiai įdomaus – džiaukitės gavę nors tokį atsakymą.

    2. Tai, kaip jūs atsakėte, nėra „nekaltas“ atsakas. Jūs netgi ne atsakėte, o pateikėte savo komentarą – ne į temą, su paslėpta užuomina, pašaipa, neaiškiai ir netiksliai suformuluotą.

    3. Faktas, kad laikote pasenusį netikusį pašto adresą su nepadoria potekste, rodo, kad esate apkiautęs komunikacijos reikaluose. Neretas save gerbiantis žurnalistas tokiam iš viso neatsakytų.

    Pasiūlymas pačiam pradėti nuo savo vietinio kaimelio žiniasklaidos. Kai pavyks sudominti – tobulėkite ir kilkite toliau. Kol kas, akivaizdu, kad tik mėginate lipti per galvas ten, kur jums dar per anksti.

    • Nu kas čia per „proto bokštas“ rašo??? Nuo kada žodis „atauga“ amoralus? Na, bet kiekvienam pagal savo iškrypimo laipsnį – manau, kad normaliems žmonėms žodis „atauga“ nesukelia tokių audringų emocijų, kaip tau.
     O dėl užkalnio – net nereikėtų sureikšminti šito labai vidutiniško visomis prasmėmis (eksterjero, interjero, profesine ir t.t.) žmogeliūkščio isteriškos reakcijos – esmė tokia, kad jis yra visiškai nereikšmingas, kaip kokia nors barankos skylė, ir niekam nei šilta, nei šalta yra toks vištukas ant šios žemės, ar nėra. O elgesys tai panašus į gaidelio, kuris turi tris apšepusias plunksneles, bet vis tiek vištas po kiemą vaikosi ir garsiai bando giedoti, bet nuolat springsta, nes balselis oi koks silpnas.

 14. greičiausiai yra virusinis (trojan) spaminis meilas, kuris sėdi įsitaisęs Užkalnio kompe ir visiems, kurių adresai buvo tą žinutę išsiuntinėjo. Beje, dabar tas virusas yra ir pas jus.

 15. Narcisizmas sunkus psichinis sutrikimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *