Aušra Maldeikienė, LS kandidatė Vilniuje, Žirmūnų apygardoje Nr. 4

Gimiau Palangoje 1958 metų vasarą, bet nuo paauglystės gyvenau Vilniuje, iš jų trejetą metų Žirmūnuose.

1976 metais, baigusi Vilniaus A. Vienuolio vidurinę mokyklą, išvykau studijuoti į Maskvos M. Lomonosovo Universiteto Ekonomikos fakultetą. Jį baigusi tapau politinės ekonomijos dėstytoja. Tiek studijų metais, tiek dabar didžiuojuosi ir savo universitetu ir profesija, kuri padeda matyti, kaip politiniai sprendimai lemia mūsų ekonominį gyvenimą, ir priešingai — kaip ekonomika paveikia  politiką. Tame pačiame Universitete  parašiau  disertaciją  apie  socializmo politinę ekonomiją. Esu socialinių mokslų daktarė.

2007 metais baigiau Vilniaus universiteto Religijos studijų centro magistrantūrą ir tapau religijos mokslų magistre. 1999—2000 metais Oksfordo Universiteto Green Templeton koledže studijavau žiniasklaidos (skilčių rašymo) kursą.

Mano darbo karjera plėtojosi dviem kryptimis: dėstymą Universitete ilgam laikui keitė žurnalistika, iš kurios vėl grįždavau dėstyti. 1990 metų kovą, tapusi „Lietuvos ryto“ apžvalgininke, žurnalistikos jau nebeapleidau: iki šiol nuolat rašau įvairiems leidiniams ir portalams, įsteigiau verslo naujienų skyrius Eltoje, o vėliau BNS, kuriems vadovavau.

2000 metais grįžau į Universitetą, dabar dirbu VU Matematikos ir informatikos fakulteto Ekonometrinės analizės katedros docente. 2001—2013 metais mokiau ekonomikos Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokinius.

2015 metais Vilniaus gyventojai mane kartu su kitais Lietuvos Sąrašo kandidatais išrinko į Vilniaus miesto Tarybą, esu miesto Ekonomikos ir biudžeto komiteto  vicepirmininkė.

Esu publikavusi per 1000 straipsnių, išvertusi 8 ir parašiusi 12 knygų. Naujausia „Melo politika“ — jau laukia savo eilės leidykloje.

Turiu du sūnus. Vyresnysis Matas — politologas, su šeima gyvena ir dirba Briuselyje; jaunėlis Mykolas  — pradedantis verslininkas.

Esu baigusi Balio Dvariono muzikos mokyklos smuiko klasę. Mano didžioji viso gyvenimo aistra — opera, bet su malonumu klausausi visokios geros muzikos. Labai mėgstu skaityti ir rašyti knygų apžvalgas. Kai galiu — keliauju, esu aplankiusi daugumą Europos valstybių, keliavusi, gyvenusi ir dirbusi Azijoje, lankiausi Afrikoje.

Išsamiau: www.maldeikiene.lt

Rinkimų programą skaitykite čia.

Daugiau skaitykite:

Siūlome solidarios visuomenės kelią
Politika Lietuvoje per pastarąjį dešimtmetį virto pažadų žaidimu
Priėmus naują Darbo kodeksą padidės emigracija ir darbdavių noras įsivežti pigios darbo jėgos iš užsienio
Nieko išskyrus tiesą: Aušra Maldeikienė
Ką man reiškia neoliberalizmas?
Trys Išgyvenimo programos punktai lietuviams

Facebook’o puslapis: facebook-20

Vienas komentaras

  1. Aš – už Jūsų kandidatūrą. Sėkmės !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *