Kastytis Braziulis. Viešieji ryšiai: mulkintojai ar kūrėjai?

Viešieji ryšiai: mulkintojai ar kūrėjai?

Kas yra viešųjų ryšių įmonė? Kokia jos paskirtis?

Korupcijoje, mele ir veidmainystėje paskendusi sisteminė partija pasamdo viešųjų ryšių įmonę, kuri ją parodytų žmonėms kaip kovotoją už teisybę ir prieš korupciją.

Politikierius, pijokas iki pamėlynavimo, tinginys iki kaulo smegenų, antroko lygio kompetencijos personažas, kurio nei elgesyje, nei kalboje nėra nė minimalios kultūros požymių, sukčius ir apgavikas, turintis daug pinigų, samdo viešųjų ryšių įmonę ir prašo jos sukurti didžio moralisto, kovotojo prieš neteisybę, inteligento ir blaivininko įvaizdį bei pateikti jį žmonėms taip, kad būtų išrinktas į Seimą dar sykį.

Banditų grupuotė, pardavinėjanti narkotikus, užsiimanti reketu, žmonių prekyba ir užsakomosiomis žmogžudystėmis pasamdo viešųjų ryšių įmonę ir prašo sukurti jų organizacijos įvaizdį kaip pačios dosniausios labdaros ir paramos organizacijos šalyje, ir taip juos pristatyti viešumoje.

O gal viešųjų ryšių paskirtis kita? Galbūt aš klystu?

Gal viešųjų ryšių profesionalai siekia ne už pinigus apmulkinti auditoriją, pateikdami jai iškreiptą tikrovės vaizdelį, o tą tikrovę pagerinti – t.y.,  iš tiesų pakeisti politikierių ir banditą taip, kad jie taptų pavyzdžiu kitiems žmonėms, žavėtų išsilavinimu bei kultūra, elgesiu bei kalba, skaidria morale ir sąžine ir t. t.?

Kaip Jūs manote?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *