Kristina Paulikė, LS kandidatė Klaipėdoje, Marių apygardoje Nr. 21

Gimiau 1973 metais kovo 20 d. Plungėje, žemaičių šeimoje. Netrukus su tėvais išsikrausčiau gyventi į Vievį, kur baigiau Vievio gimnaziją bei Vievio meno mokyklą.

1990‒1995 m. Vilniaus konservatorijoje studijavau Fortepijono specialybę ir  ir įgijau fortepijono mokytojos bei koncertmeisterės kvalifikacijas. Nuo 1995 metų dirbau meno mokykloje, gimnazijoje, kultūros centre, vargonavau bažnyčiose.

2005 m. baigiau Lietuvos edukologijos universitetą (LEU), įgijau Edukologijos (socialinės pedagogikos) magistro laipsnį, ten pat studijavau Socialinio darbo vadybos magistrantūroje. Tapau socialine pedagoge.
Tuo metu buvau išrinkta Elektrėnų savivaldybės socialinių pedagogų, taip pat gimnazijos klasės auklėtojų metodinio būrelio pirmininke. Daug dirbau su prevenciniais, meniniais, tarptautiniais projektais.

Apsigyvenusi Vilniuje, dirbau Pedagoginėje psichologinėje tarnyboje bei Vilniaus savivaldybės prevencinių bei vasaros užimtumo projektų vertinimo darbo grupėje.  Vėliau su šeima išvykome gyventi į Klaipėdą, čia pradėjau dirbti verslo sektoriuje. Šeimos įmonėje dirbau personalo vadove, vėliau rengiau ir administravau ES projektus, kuriems pasibaigus, 2013 metais su aktyviais bendraminčiais įsteigėme asociaciją Vakarų Lietuvos tėvų forumas, kurio vadove esu jau ketvirtus metus.

Norėdama praktinę visuomeninę veiklą papildyti teorinėmis žiniomis, 2014 metais Klaipėdos universitete įstojau į Regionų valdysenos magistrantūrą, domėjausi dalyvaujamąja valdysena, tinklaveika.

4 metus esu aktyvi visuomenininkė, atstovauju tėvus įvairių valdžios institucijų (Klaipėdos miesto sav., LR Švietimo ir mokslo ministerijoje) darbo grupėse, tarybose. Aktyviname ir šviečiame tėvus labiau įsijungti į švietimo sistemą, skaitome paskaitas švietimo bendruomenėms, organizuojame konferencijas (vietines, nacionalines, tarptautines), susijusias, su švietimu, vaiko teisių apsauga bei šeimos gerovės politika. Su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis siūlome ir rengiame įstatymų pataisas, inicijuojame įvairias diskusijas su valdžios atstovais, aktyviname bendruomenes.

Šiuo metu esu Klaipėdos savivaldybės Šeimos tarybos pirmininkė bei Švietimo tarybos pirmininko pavaduotoja. Taip pat esu verslių moterų asociacijos „Idėjų pakrantė“ narė.

Esu aktyvi visuomenininkė, savanorė:

  • Atstovauju tėvus/šeimas įvairių valdžios institucijų (Klaipėdos miesto sav., LR Švietimo ir mokslo ministerijoje) darbo grupėse, tarybose.
  • Aktyvinu ir šviečiu tėvus labiau įsijungti į švietimo sistemą, skaitau paskaitas švietimo bendruomenėms, vedame seminarus.
  • Organizuoju konferencijas (vietines, nacionalines, tarptautines), diskusijas, susijusias su švietimu, vaiko teisių apsauga bei šeimos gerovės politika.
  • Su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis siūlome ir rengiame įstatymų pataisas, inicijuojame įvairias diskusijas su valdžios atstovais, aktyviname bendruomenes.
  • Konsultuoju šeimas, tėvus ir visus norinčius dalyvauti priimant sprendimus.
  • Organizuoju įvairios pagalbos teikimą nepasiturintiems bei susiduriantiems su įvairiais sunkumais žmonėms.

Mano veiklos sferos:

Pomėgiai: sportas, muzika.

Šeima: Vyras Vytautas yra energetikos inžinierius bei ekonomistas, UAB „Proservisai“ vadovas. Turime 7 vaikus – 6 metų Oskarą, 15 metų Dovydą, 19-mečius – Robertą ir Beną, 20 metų Pijų, 24 metų Guodą ir 28 metų Matą. Didieji vaikai kuria savo gyvenimus savarankiškai, su mumis kartu gyvena Oskaras ir Dovydas

Šeimos gerovės politikos programą skaitykite čia
Švietimo, mokslo ir kultūros atstovams skirtas lankstinukas
Šeimos gerovės politikos lankstinukas

Išsamiau skaitykite: www.paulike.lt

Facebook’o puslapis: facebook-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *