Lietuvos Sąrašo forumas „Kokį švietimą kursime Vilniuje?“ II dalis

E.-Pranckuniene-bernardinai.lt
Eglė Pranckūnienė. Bernardinai.lt nuotr.

Eglės Pranckūnienės pranešimas.

Tęsiame š. m. spalio 7 dieną Vilniaus miesto Tarybos salėje Lietuvos Sąrašo surengto mokytojų, mokslininkų ir politikų forumo, kuriame buvo aptarta Vilniaus švietimo būklė ir jo tobulinimo perspektyvos, pranešimų publikavimą.

Primename, kad Forume sostinės švietimo būklę analizavo Švietimo ir mokslo ministerijos Strateginių programų biuro darbuotoja dr. Rita Dukynaitė ir Nacionalinio egzaminų centro direktorė Saulė Vingelinė. Jų pranešimų skaidres žr. čia.

Vilniaus švietimo politikos uždavinius aptarė Mokyklų tobulinimo centro direktorė Eglė Pranckūnienė, Lietuvos švietimo tarybos pirmininkė prof. Vilija Targamadzė, Švietimo ir mokslo ministerijos Strateginių programų biuro vadovas Ričardas Ališauskas, Vilniaus miesto projekto Lyderių laikas koordinatorius Tomas Jankūnas, Vilniaus Tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto vicepirmininkas Darius Kuolys.

Siūlome susipažinti su Eglės Pranckūnienės pranešimo „Kokį švietimą kursime Vilniuje?“ vaizdo įrašu (žr. viršuje) ir skaidrėmis (pptx).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *