Lietuvos Sąrašui reikia Tavęs!

Lietuvos-Saraso-partijos-suvaziavimas

Lietuvos Sąrašas telkia aktyvius piliečius – mokslo, kultūros, visuomenės žmones, siekiančius atgaivinti demokratinę Lietuvos Respubliką ir sąžiningą politiką. Tai savita partija, veikianti kaip piliečių judėjimas.

Lietuvos Sąrašo uždavinys – iš esmės atnaujinti Lietuvos politinę dienotvarkę, kad joje vyrautų svarbiausi tautos gyvenimo klausimai: teisingumo užtikrinimas, piliečių ir tautos kūrybinių galių ugdymas, jų ūkinio savarankiškumo stiprinimas, socialinės atskirties ir skurdo mažinimas, visuomenės solidarumo ir nacionalinio saugumo tvirtinimas, emigracijos stabdymas.

2015 metų savivaldos rinkimuose Lietuvos Sąrašas pirmąkart kėlė savo sąrašus. Vilniaus miesto taryboje šiuo metu dirba keturių asmenų Lietuvos Sąrašo frakcija: Darius Kuolys, Aušra Maldeikienė, Gediminas Storpirštis, Liutauras Stoškus.

Per pastaruosius mėnesius mūsų gretas papildė nemažas būrys šaunių, sąžiningų žmonių – visuomenininkas Kastytis Braziulis, žurnalistė Danutė Jakubėnienė, lituanistas Kęstutis Subačius, aktorė Rimantė Valiukaitė, smuikininkas Martynas Švėgžda, grupė mokslininkų iš Kauno technologijos universiteto. Tarp naujų narių – mokytojai, ūkininkai, vadybininkai, valstybės tarnautojai, kitų profesijų atstovai.

Prisijunk prie mūsų judėjimo šiandien: užpildytą anketą atsiųsdamas adresu lietuvossarasas@gmail.com arba skambindamas tel. 8 615 30190.

13 komentarų

 1. Laima Kazlauskienė

  Noriu tapti nariu

 2. Gerb. Lietuviai, prisiminkite savo pažadus kuriuos davėte sąjudžio laikais( Tada prisiekėte jei reikės tai sausa duoną valgysite, kad tik Lietuva būtų laisva) Tad dabar neišduokite valstybę. Emigruodami iš Lietuvos MIELIEJI jūs ją išduodate. nejaugi pažadai nieko nebereiškia.

 3. Labas vakaras, esu Lietuvos piliete, jau daug metu gyvenanti uzsienyje, bet daznai bunanti Letuvoje ir kada nors mananti sugrizti i Lietuva. Todel (ir ne tik) neabejinga tam kas vyksta Lietuvoje. Daug metu dirbanti sveikatos srityje, o siuo metu dar ir ta darba derinanti su PhD studijomis Oslo universitete. Manau, turiu nemazai patirties, ka butu galima sekmingai pritaikyti Lietuvos sveikatos apsaugai. Bijau, kad labai aktyviai dalyvauti partijos veikloje gal ir nesuspeciau (nes dar auginame 3 mokyklinio amziaus vaikus), bet negaliu ramiai ziureti, kaip pamazu naikinama ir nyksta Lietuva, tai noreciau pabandyti prisideti, kuo galiu, nors ir faktiskai gyvendami uzsienyje – juk valstybiu sienos ir atstumai siais laikais yra gana relatyvus dalykas :). Kaip manote?

  • Migle Helmersen

   Malacius! Bravo , Loreta!

  • Saulė Matulevičienė

   Laba diena, Loreta, dėkui už rūpestį ir pasiūlymą, talka visada reikalinga!
   Ar galėtumėte užmesti akį į mūsų Programos dalį, skirtą sveikatos apsaugai? Gal turėtumėte kokių pastabų ar pasiūlymų.
   Nuoširdžiai,
   Saulė Matulevičienė, LS Tarybos narė

   • Labas vakaras, jei rimtai klausiate, tai gal galetumet i mano E-pasto adresa atsiusti savo E-adresa (ar kuri kita)? Tuomet galeciau rimciau pagalvoti ir parasyti pasiulymus. Bet tik kitos savaites begyje, nes ryt laukiam sveciu is Lietuvos ir savaitgalis bus uzimtas 🙂

 4. Suklydau. Atsiprašau.ProfesorėsBLOZNELYTĖS teismas sausio d.]trečiadienį] 15val .buvusiame kgb pastate., o Mitingas prie NORVĖGIJOS ambasados [Kalinausko 24]Ketvirtadienį , 12h 15 min.

 5. Trečiadienį 21d 12h 15 min protestoakcija prie Norvegijos ambasados [Kalinausko g 24]prieš vvalstybinį Norvegijos vaikų grobimą.Po to 15 val. visi kviečiami į buvusius kgb rūmus ,kur vyks profesorės BLOZNELYTĖS teismas

 6. Šiandien per LRT radiją laidoje apie klimato atšilimą dalyvavo L.Stoškus.Davė visai kitą,nebailų, toną,visai kita retorika,-atvira ,tvirta,drąsi.Laba reikia atsinaujinimo.

 7. Kiek dar trūksta žmonių? Rašykite skaičius, smagu matyti kaip jie mažėja.

  • Giedrius Misevičius

   Gera diena, gerbiamas(-oji) bendražygi(-e),
   Malonu girdėti bei jausti Jūsų palaikymą ir rūpestį bendru reikalu. Telkiame visus, kurie dar netapo abejingais.
   Džiaugiamės, jog kiekvieną dieną į partiją įstoja naujų padorių žmonių, savo sričių specialistų. Deja, negalime pranešti tikslaus trūkstamo žmonių skaičiaus, nes Lietuvos miestuose ir miesteliuose dar darbuojasi Lietuvos Sąrašo nariai ir kiti mūsų pagalbininkai, tad norinčiųjų įstoti Prašymų skaičius vis keičiasi.
   Ko gero, šiuo metu esame sparčiausiai auganti partija Lietuvoje. Bet Lietuvos Sąrašo išlikimui vis dar reikia susitelkimo ir bendro veikimo, negalvojant, kad kas nors kitas atliks šį darbą už mane. Vieningai veikiant neįmanomų užduočių nėra. Viskas mūsų pačių rankose.
   Su pagarbia padėka
   politinės partijos Lietuvos Sąrašas
   sekretorius
   Giedrius Misevičius

 8. J.V.Astrauskas

  Labas,

  norėčiau sužinoti, ar mano pareiškimas patenkintas ?

  Pagarbiai,

  • Giedrius Misevičius

   Laba diena, gerb. J.V. Astrauskai,

   Dėkojame už Jūsų pasirinkimą ir įsiliejimą į Lietuvos Sąrašas gretas. Papildomos informacijos prašome teirautis el-paštu: lietuvossarasas@gmail.com

   politinės partijos Lietuvos Sąrašas
   sekretorius
   Giedrius Misevičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *