Liudas Bradauskas, LS kandidatas Vilniuje, Šeškinės apygardoje Nr. 6

Lietuva pasikeis, kai atkursime žemiausias savivaldos grandis, ne tik kalbėsime apie žmonių teises ir laisves, bet ir jas ginsime.

Gimiau 1966 m. gegužės 30 d. Vilniuje.
1981 m. baigiau Šeškinės 48-ąją vidurinę mokyklą.

1984 m., baigęs 25-ą profesinę technikos mokyklą, dirbau „Sigmos“ gamykloje.
1985–1987 m. tarnyba armijoje. Grįžęs dirbau gamybos įmonėje „Ritualinės paslaugos“, kooperatyve „Šalčia“ vadybininku, Vidaus reikalų ministerijos sistemos policijos rinktinės „Skydas“ mobiliojoje kuopoje.

Nuo 1995 m. – individualios įmonės savininkas.
2002–2009 m. dirbau UAB „Tikslo partneriai“ restorano direktoriumi, UAB „Bačkonys“ – visuomeninio maitinimo padalinio vadovu. Nuo 2009 metų dirbu UAB „Somlita“, šiuo metu užimu gamybos vadovo pareigas.

2002–2007 m. baigiau pagrindines studijas Vilniaus pedagoginiame universitete (dabar – Lietuvos edukologijos universitetas), įgijau ekonomikos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Studijų metais susidomėjau politine-visuomenine veikla ir 2009 m. įsikūrus visuomeninei asociacijai „Jungtinis demokratinis judėjimas beveik nuo pirmos dienos aktyviai dalyvavau jos veikloje, o 2011 m. buvau išrinktas į valdymo organus ir paskirtas pirmininko pavaduotoju.

Daugiau nei dešimt metų esu Lietuvos Samariečių bendrijos savanoris.
LSB – tai visuomeninė organizacija, vykdanti socialines, globos, paramos, integracijos, vaikų vasaros užimtumo ir kitas programas. Visuomeninės savanorių asociacijos „Samariečio kelias“ pirmininkas.

Tris kadencijas iš eilės (2011,  2013 ir 2015 m.) išrenkamas Vilniaus miesto Šeškinės seniūnijos seniūnaičiu. Kaip visuomeninis atstovas dalyvauju kelių Vilniaus miesto savivaldybės visuomeninių komisijų (tarp jų – Etikos komisijos) veikloje.

Asociacijos „Vilniaus seniūnaičiai“ vicepirmininkas.

Nuo 2015 m. visuomeninis Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nario Gedimino Storpirščio padėjėjas
1991 m. Sausio 13 dienos įvykių dalyvis.

Pomėgiai – sportas, knygos, pažintinės kelionės.
Vedęs. Turiu du sūnus.

Plačiau skaitykite:
Kurkime Lietuvą čia, o ne emigracijoje

Facebook’o puslapis: facebook-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *