Liutauras Stoškus: Kol kas mes nesame pasirengę rūpintis Lietuvos interesais

Kažkokie keisti komentarai erdvėje. Kažkoks noras, kad LVŽS subyrėtų, kad nesuformuotų vyriausybės, pradedama svarstyti apie rinkimus neeilinius. Bet kas tegul atsitinka, nesvarbu su kokiomis pasekmėmis, kad tik vėl liktų rinktis tarp konservatorių, LSDP ir liberalų. Ir tada bus gerai vėl?

Man atrodo, kad žmogus, žiūrintis bent kiek toliau savo meilių vienai ar kitai partijai ir partijos interesų, turėtų norėti stabilumo ir savo nuostatų įtvirtinimo siekti ne per griovimus ar skaldymus, bet per bendrą darbą. Nes Lietuvai nėra geriau, kai nesiseka bet kuriai valdžioje esančiai partijai, ar tai būtų konservatoriai, ar socialdemokratai, ar dar kas nors. Ir kiekvienos iš tų partijų pralaimėjimas tada, kai jie turi įgaliojimus ir nesusitvarko, yra kartu ir Lietuvos pralaimėjimas. Tiktai taip situaciją supranta ir taip dirba Lietuvos Sąrašo frakcija liberalų valdomoje Vilniaus miesto koalicijoje. Idėjiškai nei vienas iš mūsų nėra liberalas. Bet mes jaučiame atsakomybę, kad, šiuo atveju, Remigijaus Šimašiaus nesėkmė būtų ir visų Vilniaus miesto gyventojų pralaimėjimas. Taip mes suprantame ir dėl to remiame Šimašiaus pastangas tvarkytis, skaidrinti procesus, įvesti tvarką. Bet tai nereiškia, kad mes besąlygiškai pritariame visiems sprendimams. Kad ir dėl 100 eurų skyrimo kiekvienam privataus darželio vaikui. Vyksta dialogas ir ten, kur nuomonės išsiskiria, lemia daugumos nuostatos. Tai visiškai civilizuotas ir normalus kelias. Liberalai yra gavę žmonių mandatą Vilniuje ir jų teisė tą mandatą išnaudoti tokiu būdu, kaip jie mano esą teisinga. Bet tai nereiškia, kad mes neturime paremti sąžiningų ir miestui naudingų sprendimų vien dėl to, kad juos siūlo liberalai.

Todėl matyti vykstantį maivymasi aplink LŽVS yra ir gėda ir nemalonu. Tai rodo, kad kol kas mes nesame pasirengę rūpintis Lietuvos interesais, nes niekaip nesugebame perlipti per savo asmenines ambicijas bei grupinius – partinius interesus.

Dalijamės įrašu veidaknygėje

2 komentarų

  1. Čia yra sistema.Atsistiktinai pakiša gali pasiulyti keliu policininkui, ir tai paskutiniu metu tai netoleruojama, dėl baimes būti pagautam.Sioje valstybes valdymo sistemoje tiesiog ne visiems duoda, bet norinčių gauti , žinant kad nepagaus( o žinoma veikėja pagavo atsistiktinai) butų 80 nuošimčių.Arbata nebus skani, jie ten idesime sauksta meslo ir kibira medaus…

  2. Bet dar neįrodyta, kad Masiulis ėmė kyšius ne dėl visos partijos, o tik sa-asmeniškai.Klausimas:- koks verslininkas tuščiai mėto pinigus?Aišku, tikėjosi gerų sprendimų Seime dėl jo verslo.O to dalyko vienas Masiulis tikrai negalėjo spręsti.Tai va- tokios tokelis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *