Liutauras Stoškus: LS frakciją siūlo koreguoti Vilniaus miesto biudžetą

Praėjusią savaitę Lietuvos Sąrašo frakcija Vilniaus miesto taryboje dirbo prie dviejų pagrindinių klausimų – bendrojo plano koncepcijos ir miesto biudžeto pakeitimų. Aiškintasi, kurios siūlomo bendrojo plano nuostatos atitinka darnaus miesto vystymo principus, o kurios – nelabai, taip pat svarstyta, kaip derėtų koreguoti miesto biudžetą. Kaip žinia, per praėjusį tarybos posėdį 1 mln. eurų lengva ranka buvo skirtas sporto klubams, o 200 tūkst. – Tarybos nariams išdalinti savo nuožiūra.

Apie biudžetą.
Savaitę pastudijavus faktinę situaciją paaiškėjo, kad metų pabaigoje miestas gali pritrūkti lėšų suplanuotiems miesto tvarkymo darbams, taip pat daug lėšų stinga mokykloms – būtiniems remonto darbams atlikti.
Todėl mūsų frakcija rengia pasiūlymą (kurį kviečia paremti savo parašais ir kitų frakcijų narius), perskirstant lėšas 300 tūkst. eurų skirti popamokiniam vaikų ugdymui, o likusius pinigus paskirstyti mokyklų remontui ir miesto tvarkymo darbams. Taip pat skirti trūkstamą lėšų dalį senamiesčio kultūros paveldo pastatų fasadų sutvarkymo tech. projektams parengti (8 objektams).

Informacija skelbta FB paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *