Mūsų jau daugiau nei 2000!

Mieli Lietuvos Sąrašo bičiuliai, mielos bičiulės,

Vakar Teisingumo ministerija pranešė, kad mūsų pilietinis sambūris išliko ir politine partija – turime per 2000 narių, įveikėme Seimo iškeltą kartelę.

Nuoširdžiai ačiū visiems, per trumpą laiką nuveikusiems didelį darbą – sutelkusiems bendraminčius, rėmėjus ir išsaugojusiems Lietuvos Sąrašą kaip savitą pilietinę platformą.

Ypatingai ačiū Joanai Noreikaitei už vadovavimą šiam mūsų susitelkimui. Ačiū visiems naujiems nariams, Lietuvos Sąrašo veiklos prasmingumu patikėjusiems ir į sambūrį įsijungusiems.

Mūsų Sąrašas sujungė daug pilietiškų ir kūrybingų žmonių. Taigi mūsų bendra veikla, jei ji bus nuosekli ir piliečius telkianti, gali daryti viešų Lietuvos reikalų tvarkymą atsakingesnį, išmintingesnį, kūrybingesnį.

To nuoširdžiai mums visiems linkėdamas,

Darius Kuolys

5 komentarų

  1. Tepadeda Jums Dievas.

  2. Džiaugiuosi ir sveikinu:)

  3. Noriu tikėti, kad ši partija pritrauks nuosaikius Lietuvos piliečius, kurie iš ankstesnio patyrimo buvo neigiamai nusistatę prieš visas partijas. Tenka bendrauti su vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonėmis. Jie visi pasisako už teisingumą, skaidrumą, sąžiningumą, moralumą ir dvasingumą. Dauguma save laiko Lietuvos patriotais. Šią partiją laiko perspektyvia. Aš taip pat pritariu jų nuomonei.

  4. O dabar reikia, kad narių būtų iki 30 000. Dirbti, dirbti….

  5. Kastytis Braziulis

    Neabejojau nei valandėlės, nei minutėlės, nei sekundėlės. Ši pilietinė platforma sukurta ir yra kuriama ne ant asmeninio (pakliūti į Seimą, gauti aukštas pareigas valstybės aparate, gauti valstybės užsakymų ar ES paramų ir t.t.) bet ant visuomeninio intereso pagrindo. Todėl ji yra labai stipri savo vidumi, dvasia. Todėl ji yra nepalenkiama. Didžiuojuos būdamas jos nariu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *