Pirmadienį, rugsėjo 19 d., 18 val., Vilniaus Rotušėje – forumas „Saugi Lietuva: kokių sprendimų reikia?“

 

Kokie iššūkiai šiandien kyla mūsų nacionaliniam saugumui? Iš vidaus ir išorės? Kaip esame pasiruošę į juos atsakyti?

Kviečiame į nacionaliniam saugumui skirtą forumą „Saugi Lietuva: kokių sprendimų reikia?“

Lietuvos nacionalinio saugumo klausimus aptarsime šių metų rugsėjo 19-ąją, pirmadienį, 18 val., Vilniaus Rotušėje (Didžioji g. 31).

Forume dalyvaus Vilniaus Senamiesčio apygardos kandidatai į Seimą: Sakalas Gorodeckas, Stasys Jakeliūnas, Raimonda Karosaitė, Darius Kuolys, Mečys Laurinkus, Gintaras Radvila, Vydutis Šereika ir Paulius Vinkleris.

Diskusiją moderuos žurnalistas Aurimas Perednis.

Seimo rinkimų metu viešumoje per mažai svarstomi esminiai Lietuvos klausimai. Apie nacionalinį saugumą, nacionalinių interesų suvokimą ir gynimą nenumatyta kalbėti ir LRT debatuose, tad lauksime visų, kam ši tema rūpi.

rotuse

2 komentarų

  1. Pirmam komentatoriui : Ką reiškia „atkurti Lietuvos siena“? Siūlote perkelti sieną iš rytų į vakarus? Tokie planai gal pasibaigus ES paramai? Jei nesiginkluojam, tada gausim ir gulago prižiūrėtojus, ir kgb pasieniečius.

  2. mano nuomone

    Pradzia butu deportuoti priimtus pabegelius ir atsisakyti nauju. Antra atkurti Lietuvos siena, skirti lesu ne ginkluotes pirkimui, o aprupinti ir apmokinti pasieniecius taip sukuriant darbo vietas. Trecia pagrindinis prioritetas turetu buti lietuviu tauta ir jos gerove.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *