Sakalas Gorodeckis: „Bendruomeniškas Vilnius“ siekia tikros savivaldos sugrąžinimo piliečiams

Manau, pirmą sykį Lietuvos politinėje istorijoje, išskyrus Sąjūdžio laikus, rinkimuose dalyvauja vieningas šiose srityse n+k metų besiaukojančių kandidatų sąrašas, kurių tarpe daugiau nei 5 partijų nariai, tame tarpe 2 pirmininkai, savo programos pagrindiniu siekiu laiko tikros savivaldos sugrąžinimą piliečiams, o ne politinių ambicijų ir ego demonstravimą.
Tai, matyt, bus nesuvokiama mūsų oponentams, ieškantiems savo vietos municipaliniuose reikaluose rinkimų sezono metu.

Ar išgirs ir pastebės tai Lietuvos sostinės rinkėjai, pavargę nuo politinių ambicijų karo ir beskonybės įsivyravimo Vilniuje? Koks skirtumas tūlam piliečiui, koks yra paklotas asfaltas liberalus, socialdemokratinis ar konservatoriškas? Svarbu, kad jis būtų be duobių, atridos kišenėn ir sprendimus priimtų jų atsiklausus jų pačių labui konstruktyvaus dialogo kultūroje.

Beje, sisteminė žiniasklaida visais būdais nutylės, kad vienintelė politinė partija Lietuvoje savo programoje įtvirtinusi trečio lygio savivaldos atkūrimo Lietuvoje siekį, kaip kad yra visose ES valstybėse, yra #tautininkai. Visais būdais nutylės, kad piliečių įtraukimą į valstybės valdymą, respublikonizmą, siekia įtvirtinti būtent #LSąrašas.

#BVilnius #bendruomenės eina kartu į #savivaldą

Įrašas paskelbtas asmeninėje FB paskyroje.

 

Mariaus Matulevičiaus nuotraukoje – Edita Kavaliauskienė, Sakalas Gorodeckis, Liutauras Stoškus spaudos konferencijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *