prezidentas Valdas Adamkus (adamkus.lt)

V. Adamkus atvirai – apie sveikatą ir nuvylusį Liberalų sąjūdį

– Jūs nusivylęs tuo, kas vyksta?

– Taip. Deja, turiu pripažinti, kad esu nusivylęs. Daugiau tikėjausi, daugiau norėjau, bet tikiuosi, kad tai pasitaisys.

– Politinės korupcijos skandale murkdosi naujosios kartos politikai, o ne vadinamieji nomenklatūrininkai, kurie sėdi nuo nepriklausomybės laikų. Tie, kurie atėjo laisvės metais, kurie turėjo statyti naująją Lietuvą. Kaip Jūs tai aiškinate?

– Turbūt paaiškinimo nėra. Aš buvau vienas tų, galbūt naivus, galvodamas, kad atgavome laisvę, galime tvarkytis, laisva spauda, laisvas žodis ir tas mūsų persitvarkymas užtruks daugiausia 5-10 metų. Šiandien, po 25 metų, kalbame vis apie tą patį. Esame tame pačiame liūne.

– Kaip gi eiti į rinkimus? Daug žmonių sako, kad yra labai nusivylę naująja politika, tais žmonėmis, kurie deklaravo pačias aukščiausias vertybes, sąžiningą, švarią politiką. Labai daug žmonių apskritai planuoja neiti ir nebalsuoti.

– Aš irgi esu nusivylęs, bet eisiu ir balsuosiu už tai, kas mano nuožiūra yra vertas pasitikėjimo ir paramos. Tokį žmogų noriu matyti sprendžiamojoje valdžioje. Jei neisime ir išreikšime protestą, bet leisime eiti tiems, kuriems principai negalioja, tai po 4 metų vėl turėsim tą patį. Problemos nebus išspręstos, pasiliksime tame pačiame liūne.

Skaitykite daugiau lrytas.lt straipsnyje

Vienas komentaras

  1. Oką ponas Adamkus veikė tada, kai buvo veltui atiduota Mažeikių nafta? kai tūkstančiai neteko darbo, ar kis protestavo? ne. jis tik pagreitino pasirašymo terminą savaite, o ką darė tada PrezidentasRolandas Paksas?Jis pasitraukė matydamas kas su ta ruja neverta kovoti ir ji ta sistema jam labai skaudžiai smogė.Ponas Adamkus kantriai laukė kol bus galutinai sudorotas jo konkurentas, nes buvo ir dabar yta tuščiagarbis irm anau, dar ir melagis.Tą, ką jis dabar šneka, tai grynas antipodas dabartinių ir praeities jo pasisakymų.Štai ,manau, tokia yra tikra tiesa apie jį, nes visą laiką sekiau politinius įvykius ir netikėjau spaudos jį liaupsinančiais rašinėliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *