Vasario 3 dieną – LS Forumas „Lietuvos ateities darbotvarkė. Kokia ji?“

Kokia politinė darbotvarkė šiandien reikalinga Lietuvai?
Pasigedę tokių svarstymų, rengiame juos patys ir kviečiame į forumą.

Šių metų vasario 3 d., pirmadienį, nuo 13 val. Lietuvos Respublikos Seimo Konstitucijos salėje kviečiame aptarti, kokioms kertinėms visuomenės problemoms spręsti, į kokius iššūkius atsakyti turėtų būti skirta nauja Lietuvos politinė darbotvarkė. Kaip ji turėtų būti sudaroma?

Prieš tris dešimtmečius nepriklausomos valstybės atkūrimas ir įtvirtinimas buvo pagrindinis Lietuvos visuomenę jungęs siekis. Kokie siekiai mūsų valstybę ir visuomenę turėtų jungti šiandien? Dėl kokių bendrų ateities darbų piliečiams ir skirtingoms politinėms jėgoms dera tartis?

Kokiais būdais turėtume kurtis patikimesnį tautos gyvenimą? Koks švietimas ir mokslas, kokia aplinkosauga, socialinė ir sveikatos sauga, kokia teisėtvarka, kokia kultūros politika, koks ekonomikos modelis mums reikalingi, kad Lietuva būtų? Kokios Lietuvos pasaulyje ir kokio pasaulio mes norime?

Forume įvadinius žodžius tars Seimo narys Vytautas Bakas, politologas ir istorikas Antanas Kulakauskas, makroekonominės politikos ir viešosios ekonomikos ekspertas Raimondas Kuodis, kultūros istorikas Darius Kuolys, sociologas, ekonomistas Romas Lazutka, politologas Matas Maldeikis, teisininkė, žiniasklaidos teisės ekspertė Liudvika Meškauskaitė, komunikacijos ekspertė Audronė Nugaraitė, aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus, neįgaliųjų teisių aktyvistė Henrika Varnienė.

Numatoma renginio pabaiga: 16 val
Renginio informacija, registracija, leidimų užsakymas:
Daiva Žilinskienė, daiva.zilinskiene@lrs.lt, tel. 862396695

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *