Visuomeninio rinkimų komiteto „Bendruomeniškas Vilnius“ kandidatų sąrašas

  1. Kandidatas į Vilniaus m. merus – Liutauras Stoškus, Naujamiestis, aplinkosauga;
  2. Sakalas Gorodeckis, Užupis, Senamiestis, bendruomenės, miestas, švietimas, valdymas;
  3. Darius Kuolys, Senamiestis, kultūra, švietimas;
  4. Jekaterina Lavrinec, Šnipiškės, urbanistika, darni plėtra;
  5. Gintautas Tiškus, Antakalnis, teritorijų planavimas, statinių projektavimas;
  6. Tomas Bakučionis, Antakalnis; Antakalniečių bendruomenė, Lietuvos muzikų
    sąjunga
  7. Martynas Stanislovas Demšė, Žirmūnai, Pagyvenusių žmonių, Bočių Žirmūnų skyriai, sutrikusio intelekto globos bendrija „Viltis“, policijos pareigūnų profsąjunga;
  8. Remigijus Samuilevičius, Žirmūnų Tuskulėnai, socialiniai reikalai;
  9. Dainius Labeckis, Aukštoji Riešė, paveldosauga, želdynai;
  10. Andrius Egidijus Samaitis, Antakalnis, sveika mityba;
  11. Jurgis Pranas Didžiulis Valencia, Senamiestis, viešosios erdvės;
  12. Rimantas Micka, Balsiai, bendruomenių reikalai;
  13. Gediminas Storpirštis, Senamiestis, kultūra, soc. rūpyba;
  14. Liudvikas Ragauskis, Žvėrynas, Žvėryno bendruomenė;
  15. Sigitas Algis Davenis, Antakalnis arboristų sąjunga;
  16. Edita Kavaliauskienė, Antakalnio Karačiūnų seniūnaitija, Antakalnio bendruomenė;
  17. Kęstutis Musteikis, Žirmūnai, kultūra, skulptūra;
  18. Daiva Jonikienė,  Antakalnis, Žirmūnai, architektūra;
  19. Ričardas Garuolis, Naujamiestis, profsąjunga Solidarumas;
  20. Robertas Ramanauskas,Užupis, švietimas, istorija;
  21. Giedrius Misevičius, Šeškinė, vadyba;
  22. Aldona Skamarakienė, Antakalnis, ikimokyklinis ugdymas;
  23. Marius Mykolas Matulevičius, Antakalnis, biudžetas, soc. rūpyba;
  24. Gintautas Terleckas, Naujininkai, kultūra, soc. rūpyba;
  25. Daiva Briedienė, Šnipiškės, bendruomenės, švietimas;
  26. Viktorija Čivilytė, Žirmūnų Tuskulėnai, Žirmūnų bendruomenė, teisė;
  27. Jovita Pretzsch, Salininkai, Vilniaus vokiečių bendruomenė, profesinių  sąjungų grupės Vilniaus savivaldybės įmonėse;
  28. Dalia Tarailienė, Pilaitė, skautai, jaunimo organizacijos;
  29. Aleksandr Minkevičius, Žirmūnai, Žirmūnų bendruomenės centras;
  30. Silvija Burkauskienė, Senamiestis, Lietuvos pėsčiųjų asociacija, Active Citizens
    Vilniaus bendruomenė;
  31. Joana Noreikaitė, Šeškinė, kultūra;
  32. Tomas Baranauskas, Senamiestis, istorija;
  33. Martynas Krivaitis, Rasos, etnokultūra;
  34. Liudas Bradauskas, Šeškinė, bendruomenė;
  35. Saulius Kulvičius, Naujininkai, miškininkas;
  36. Dainius Valčiukas, Grigiškės
  37. Jurgita Sejonienė, Viršuliškės, Lietuvos medikų sąjūdžio tarybos narė;
  38. Arūnas Totoraitis, Saltoniškės, teisė;
  39. Rasa Kavaliauskaitė, Naujieji Verkiai, Naujųjų Verkių bendruomenės pirmininkė ir Neįgaliųjų sąjungos valdybos narė;
  40. Renata Gelažauskienė, Tarandė, Tarandės bendruomenės vicepirmininkė;
  41. Rūta Baškytė, Antakalnis,  aplinkosauga;
  42. Petras Demšė, Žirmūnai, Pagyvenusių žmonių, Bočių Žirmūnų skyriai,  sutrikusio intelekto globos bendrija „Viltis“, policijos pareigūnų profsąjunga;
  43. Austė Nakienė, Saulėtekis, kultūra;
  44. Tomas Aleknavičius, Šnipiškes, studentija;
  45. Donatas Brandišauskas, Užupis, akademinė visuomenė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *