Zenonas Vaigauskas: Lygybininkai

Į Lietuvos Sąrašo žiniasklaidai išplatintą pranešimą spaudai atsiliepė tik VRK pirmininkas – komentaru Veidaknygėje:

Absoliučiai lygių galimybių kaip ir gyvenime, taip ir rinkimuose užtikrinti neįmanoma. Netgi gerbiamas Kuolys negali patvirtinti, kad jo partijos sąraše įrašyti kandidatai yra lygūs. Tik vienas kandidatas turi jo partijos sąraše pirmą numerį, o daugelis net į pirmą sąrašo dešimtuką nepateko. Ten kitų vietos tvirtai užimtos. Taip ir diskusijoje negali visi vienu metu kalbėti, ar vienu metu diskutuoti visų keturiolikos partijų atstovai. O diskutuoti vienu metu visiems 1440 kandidatų, tiek jų turime daugiamandatėje apygardoeje, nesiūlo ir patys radikaliausi „lygybininkai“, Ir gyvenime taip. Ne bet kas, ne bet kuris panorėjęs gatvės praeivis gali su gerbiamu Kuoliu sėsti prie kavos puoduko, ar taurės vyno ir atsiduoti diskusijai apie gyvenimą. Tikrai ne bet kas, o tik tas su kuriuo su Dariumi Kuoliu yra tarpusavio sutarimas ir sutarimas. Tad partijoms kodėl,negalima sutarti diskutuoti su kuo jos nori?

Komentaras paskelbtas rugpjūčio 19 d., 20:04.

Susiję publikacijos:

Darius Kuolys: Ar bus lygūs Seimo rinkimai?

LS pranešimas spaudai: Vietoj tikrų debatų – išankstiniai susitarimai

Andrius Navickas: Apie pasirinkimą

Screen Shot 2016-08-19 at 21.55.31

2 komentarų

  1. kitaip tariant tiesiai šviesiai: „kandidatai, lygių galimybių nesitikėkit“ 🙂

    • Lygiateisiškumas įgyvendinamas per burtų atsitiktinumu primestą prievartą, ar lygiateisiu tarpusavio susitarimu? Tokia ginčo esmė.
      Man demokratija tai interesų derinimas, kompromisai ir tarpusavio sutarimai. Prievarta čia svetimkūnis.
      Beje, kai bolševikai lygiateisiškumą ir laimę pradėjo dalinti prievarta, labai greitai tapo žudikais ir prievartautojais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *